Archiwum
Zakładki:
;-)
Czytelnia
Ech, te kobiety
Fotograficzne
I faceci
Kuchnia
Salon z politykami
Składzik z szablonami
Teraz Kraków
W świecie szerokim
Wiedza wszelaka
> Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
Jeśli czegoś chcesz, znajdziesz sposób. Jeśli nie chcesz, znajdziesz powód.
czwartek, 29 października 2015

  W ramach nadrabiania zaległości:

  • po pierwsze primo ;-) pognałam kurcgalopkiem do fryzjera. Trochę już znudziła mi się moja fryzura, więc postanowiłam coś zmienić zgodnie z zasadą - chcesz zapuszczać włosy? - więc musisz je podciąć. Przy krótkich włosach dobre cięcie to podstawa.
  • po drugie primo ;-) wyprasowałam górę ubrań.

 prasowałam

prasowałam

prasowałam

prasowałam

 pra-so-wa-łam

i pra-so-wa-łam!

Aż skończyłam. Amen.

  • po trzecie primo ;-) byłam na "Paniach Dulskich"
  • po czwarte primo  ;-) dziś planowałam sprzątanie ale tak mi się nie chce ... Chyba poczytam sobie na balkonie, łapiąc jesienne promienie słońca.
11:59, nie_taka_zla
Link Komentarze (7) »
wtorek, 27 października 2015

  Nie, wcale nie mam na myśli wyników wyborów. Nie podobają mi się, mam obawy, ale z demokracją się nie dyskutuje, prawda? Zresztą, kiedyś mawiano - przeżyliśmy potop szwedzki, przeżyjemy i radziecki - więc przeżyjemy i to.

 Pisząc o armagedonie mam ma myśli moją pracę. Wczoraj był ostateczny termin oddania projektu i kulminacja stresu. Prowadzący projekt dał na koniec taki popis, że w jego stronę, choć ja zazwyczaj nie klnę, skierowałam wszystkie najgorsze wyzwiska.

 Leciały urwały i różne syny i narządy męskie. Nie, nie na głos, przez wzgląd na szefową i współpracowników, ale w mojej głowie pan S. został zrównany ziemią, ziemia została zaorana i posypana obficie solą, żeby nic na niej nie wyrosło.

 Uświadomiłam sobie wczoraj, że pracuję już trzydzieści lat, różnie bywało, ale tak nerwowej sytuacji nie pamiętam. No, ale było, minęło. Dziś jeszcze kompletowanie dokumentacji i na razie spokój. Udaję się na zasłużony urlop. Będę nadrabiała różne zaległości.

10:35, nie_taka_zla
Link Komentarze (9) »
wtorek, 20 października 2015

 Już był w ogródku, już witał się z gąską...

 Nieszczęsnym liskiem jestem ja. Po tym, jak w piątek oddałyśmy I etap, a w poniedziałek II, poczułam rozprężenie, ulgę i wydawało mi się, że ten tydzień będzie lajtowy, luz-blues w niebie same dziury i że spokojnie zdążymy do następnego poniedziałku z III etapem.

 No właśnie - wydawało mi się. Tymczasem nadciągnęło tornado. Przyszłoby Wam do głowy, żeby sprawdzać program komputerowy? Mnie nie przyszło. Program kupiony za ciężkie pieniądze ma błąd w bazie danych, który spowodował trzęsienie ziemi. Trzeba teraz kończyć bieżącą robotę i uprzątnąć to gruzowisko :-(

22:07, nie_taka_zla
Link Komentarze (4) »
niedziela, 18 października 2015

 Jestem rozczarowana - Sigi nie żyje, Athelstan nie żyje, Flokki do cna sfiksował, a Ragnar nie wsparł Lagherty i w dodatku zbrzydł...

 Co przyniesie dzisiejszy odcinek?

***

Oczywiście "Wikingowie" ;-)

***

Spieszę z wyjaśnieniem - przytoczone postaci to bohaterowie serialu Wikingowie, którego trzeci sezon nadaje kanał History. Główny bohater to na wpół legendarny Ragnar Lothbrok, jego droga do władzy i wyprawy na zachód (wcześniej Wikingowie wyprawiali się głównie na wschód).

21:58, nie_taka_zla , filmowo
Link Komentarze (6) »
środa, 07 października 2015

 W pracy masakryczna masakra i rzeź niewiniątek.

W roli niewiniątka występuję między innymi ja.

08:34, nie_taka_zla
Link Komentarze (7) »