Archiwum
Zakładki:
;-)
Czytelnia
Ech, te kobiety
Fotograficzne
I faceci
Kuchnia
Salon z politykami
Składzik z szablonami
Teraz Kraków
W świecie szerokim
Wiedza wszelaka
> Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
Jeśli czegoś chcesz, znajdziesz sposób. Jeśli nie chcesz, znajdziesz powód.
sobota, 18 lipca 2015

  Dwoje ludzi, którzy potrafią mnie "zagotować" niezawodnie. Mąż i matka. Rano kłótnia z mężem, później z matką. A potem wiadomość o śmierci cioci, która mnie wychowywała przez prawie dwa lata, do której jeździłam na każde wakacje, która dawała mi przez te krótkie wakacyjne miesiące więcej czułości niż matka przez pozostałą część roku.

 To już było, ale pasuje doskonale.

17:33, nie_taka_zla
Link Komentarze (4) »
czwartek, 16 lipca 2015

 To był ciężki okres i dobrze, że się skończył, bo organizm powiedział stop. A może organizm powiedział stop teraz, bo dostał na przyzwolenie, bo opadła adrenalina i teraz już może boleć głowa i gardło i ucho i oczy w ogóle cały człowiek, powiem więcej, cała kobieta może już boleć.  I można pozwolić sobie na dwa dniu urlopu-nieurlopu na dłuższe pospanie, niespieszny rytm dnia, odrobienie zaległości domowych. Więc zdejmuję z balkonu jedno pranie, wieszam w słońcu następne, piję na balkonie wśród moich roślin i prania kawę. I wcale nie myślę, że te wszystkie ubrania leżą i czekają na żelazko. Niech poczekają. Wystawiam twarz do słońca.

14:13, nie_taka_zla
Link Komentarze (3) »
piątek, 10 lipca 2015

dzieje się dużo, taczek ne ma kiedy załadować, dlatego cisza na blogu. Ale poprawię się. Choć z drugiej strony - już ten tydzień miał być spokojny. No nic, pożyjemy, zobaczymy.

 A tak przy okazji - cytatem z jakiego utworu literackiego jest tytuł notki? Ktoś wie?

17:03, nie_taka_zla
Link Komentarze (6) »