Archiwum
Zakładki:
;-)
Czytelnia
Ech, te kobiety
Fotograficzne
I faceci
Kuchnia
Salon z politykami
Składzik z szablonami
Teraz Kraków
W świecie szerokim
Wiedza wszelaka
> Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
Jeśli czegoś chcesz, znajdziesz sposób. Jeśli nie chcesz, znajdziesz powód.
piątek, 29 czerwca 2012

 Niestety - poległ. Z wszystkich egz. wyniki powyżej 90%, z historii, na której mu najbardziej zależało - 54%. Na dzienne nie ma z czym startować, na zaoczne nie chce iść, czy wytrwa w postanowieniu zdawania za rok? nie wiem.

09:10, nie_taka_zla
Link Komentarze (7) »
czwartek, 28 czerwca 2012

   No jak można się tak znęcać nad ludźmi ja się pytam?! no jak! W radio usłyszałam koło południa wstępne podsumowanie wyników matur i nie musiałam już pić kawy, tak mi ciśnienie podskoczyło - 20% procent oblało. Wywnioskowałam, że można sprawdzić wyniki na stronie OKE, skoro jest już podsumowanie, więc w te pędy próbowałam sie zalogować na stronę, żeby sprawdzić. Login wydarłam jakis czas temu Młodszemu podstępem i przemocą, niestety, próby skończyły się fiaskiem - okazało się, że błędnie odczytywałam "o' jako "0', nieważne, w każdym razie nie udało się. Próba podjęta w domu zakończyła się połowicznym sukcesem - udało się zalogować, ale wyników jeszcze nie ma :-(  Trzeba jednak zaczekać do jutra.

22:53, nie_taka_zla
Link Komentarze (1) »
środa, 27 czerwca 2012

 Jakiś czas temu kupiłam na Gruponie pedicure wykonywane przez rybki. Dziś idę z córką.

 Mam nadzieję, że rybki nie będą bardzo głodne i poprzestaną  na martwym naskórku, nie zeżrą nam całych nóg ;-)

09:17, nie_taka_zla
Link Komentarze (6) »
poniedziałek, 18 czerwca 2012

 Na pewno słyszeliście o problemie wymierana pszczół.

 Dziś słuchałam audycji w Trójce na ten temat. Mnie już dotknął osobiście. Nie żebym była posiadaczką pasieki (na balkonie jednak za mało miejsca he he), ale od paru lat za pośrednictwem teściów mojej siostry zamawiałam miód z Bieszczad. Pszczelarz sprzedawał tylko pierwszy miód, podbiałowy; następne - akacjowy, lipowy, gryczany i spadziowy zatrzymywał dla siebie i swojej rodziny.

 Rok temu zamówiłam 10 litrowych słoików i było "na styk" - został tylko jeden. I będzie hołubiony, skrzętnie skrywany, a miód z niego będzie wydawany tylko na lekarstwo, bo - w tym roku miodu niet! 

22:58, nie_taka_zla
Link Komentarze (4) »
niedziela, 17 czerwca 2012
środa, 13 czerwca 2012

już jedenasta, a ty nie piszesz... nie dzwonisz...

***

 To tylko cytat z dwóch reklam, który ostatnio wpadł mi w ucho. Reklama z kolei zapożyczyła tę frazę z jakiegoś filmu gangsterskiego, ale nie pamiętam z którego.

22:42, nie_taka_zla
Link Komentarze (5) »
piątek, 08 czerwca 2012

   ależ mi szkoda Czechów! dostali niezłe baty, dobrze, że choć honorową bramkę strzelili :-(

 obawiam się, że we wtorek Polacy polegną :-(, a zapowiadany marsz kibiców rosyjskich będzie triumfalny i ... imprerialny

 wyjdzie ze mnie teraz szowizm, nacjonalizm, zaściankowość i nazwijcie to jak jeszcze tam chcecie i zlinczujcie mnie, ale - każda inna nacja, każda może sobie maszerować do woli, byle nie Rosjanie czy Niemcy

22:39, nie_taka_zla
Link Komentarze (6) »

  No i proszę - niespodziewanie znalazłam się wczoraj w prywatnej strefie kibica we własnym domu ;-) Mężu z synem wywiesili flagę na balkonie. No dobrze, niech im będzie.

***

 Oglądałam wczoraj Fakty na TVN i się zaczęłam zastanawiać - czy naprawdę na CAŁYM ŚWIECIE nic się wczoraj ważnego nie wydarzyło? Całe wydanie poświęcone było Euro. Ja rozumiem, ze to dla Polski ważne wydarzenie, ale naprawdę nic innego wczoraj się nie działo?

09:01, nie_taka_zla
Link Komentarze (4) »

 Kontynuując wczorajszy wątek.

  Parę razy zdarzyło się, że przed jakimiś uroczystościami rodzinnymi, kiedy podchodziłam, aby się przywitać, mama strzelała zdaniami w stylu: a dlaczego ubrałaś to a nie tamto? takie buty włożyłaś itp. Przed dzień dobry, witaj czy czymś w takim stylu, w obecności postronnych osób, a może właśnie tego potrzebowała - widowni. Odpowiadałam jej - TEŻ się cieszę, że Cie widzę ;-) Poskutkowało ;-)

 Przed ostatnim weselem oprócz uwag do mnie, były też do mojej córki.

 Miała:

  • za duży dekold i odkryte ramiona (jak panna młoda)
  • za krótka sukienkę (do połowy uda, jak większość dziewczyn w jej wieku na tym przyjęciu)
  • za wysokie obcasy (jak większość dziewczyn w jej wieku na tym przyjęciu)

 Mama została spacyfikowana prośbą o rozglądnięcie się wokół ;-) 

08:55, nie_taka_zla
Link Komentarze (7) »
środa, 06 czerwca 2012

                                                                             

                                                                                                                                      z okna pociągu Minął tydzień podróżówania, spotkań rodzinnych, odsypiania. Minął tydzień pełen emocji dobrych i złych, tłumionych, czasem z trudem i okazywanych jawnie.

  Wszyscy naokoło dostali amoku, kiedy powiedziałam, że pojadę na pogrzeb. Mąż i dzieci starali się mnie od tego pomysłu odwieść, bo miałam jechać sama.

  AAA!!! SAMA!!! Zachowywali się tak, jakbym była małą dziewczynką, która na pewno się zgubi. Na pewno. I nie da sobie rady.  I okradną ją i wywiozą nie-wiadomo-gdzie. Wkurzali mnie.

 Mama też mnie wkurzała. Postanowiła, że "ubierze" mnie na pogrzeb i na wesele. O moim ubiorze na jedną i drugą okoliczność przeprowadziłyśmy parę irytujących  (he he - chyba obie strony)rozmów.

Przed pogrzebem:

-Tylko ubierz się jakoś po ludzku.

(Z czego wnoszę, że na ogół ubieram się nie po ludzku, cokolwiek to znaczy.)

-Chyba nie pojedziesz w spodniach.

-Oczywiście, że pojadę. Mam eleganckie czarne spodnie w sam raz na taką okazję.

-Jedź w spódnicy. Masz taką czarną.

-Pojadę w spodniach i nie będziemy o tym więcej dyskutować.

 Przed weselem zakwestionowała długość mojej sukienki, która wg niej jest króciutka. Hmm, do połowy kolana to nieodpowiednia długość dla młodo wyglądającej (pochlebiam sobie) kobiety w wieku 47 lat? Nogi mam niczego sobie (że tak jeszcze sobie posłodzę).

 No może i nieodpowiednia, ale chrzanię to! jak się komuś nie podoba, to jego problem, ja czuję się dobrze i git!

 

22:13, nie_taka_zla
Link Komentarze (3) »